Husqvarna - automatické sekačky Automower

Automower_230_ACX

Automatická sekačka Automower
Automower je první plně automatickou sekačkou na světe. Je navržena a vyrobena tak, aby Vás ke své práci nepotřebovala. Pracuje plně automaticky. Vymezíte pozemek a sekačka Automower seče, pokud dochází energie sama "zaparkuje" v dobíjecí stanici. Po dobití automaticky pokračuje v práci. Nemusíte hnout ani jedním prstem, abyste měli perfektní trávník.
Automatická sekačka Husqvarna Automower je vyráběna v několika provedeních především s ohledem na velikost sekané plochy. Provedení Automower Solar Hybrid pak na jedno nabití při denním světle seká mnohem déle.

Přímá linka AUTOMOWER EXPERT – 732 123 152, po až pá 8 – 17 hod.

Na tomto telefonním čísle nás kontaktujte z důvodu jakýchkoli dotazů ohledně robotických sekaček AUTOMOWER – posouzení vhodnosti na Vaší zahradu, objednání servisu, atd.

Jednotlivé modely automatických sekaček Automower Husqvarna

Proč automatickou sekačku od nás?

Jsme značkový prodejce Husqvarna se speciálně vyškolenými pracovníky pro instalaci automatických sekaček Automower. Správný výběr sekačky a její instalace zaručuje dlouhodobý bezproblémový provoz těchto výborných pomocníků.
Naši pracovníci Vám zdarma na místě posoudí váš pozemek, doporučí případné úpravy a vyberou pro Vás vhodmý typ automatické sekačky. Po dohodě lze pomocí testovací smyčky i sekání automatickou sekačkou Automover předvést.

Při zakoupení samozřejmě provedeme kompletní instalaci na pozemek, naprogramování a zaškolení obsluhy. Provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis Husqvarna a jako náš zákazník získáte zvýhodněný tarif.

Jak funguje Automatická sekačka Automower?

Automower_230_ACX

Než se sekačka Automower bude moci pustit do práce, budete muset jednoduše zajistit skobami vodič po obvodu travnaté plochy. Tento vodič je sekačkou vnímán a zajistí, že bude posečena pouze tato travnatá plocha. Sekačka Automower bude nepravidelně pracovat na trávníku – bez ohledu na jeho tvar – dokud nebudou pokryty všechny jeho části. Toto dodává trávníku jednolitý a kobercovitý vzhled. Položením vodiče okolo rostlin a květinových záhonů mohou být vytvořeny ostrovy. A pokud sekačky narazí na nějakou jinou překážku, jako například strom nebo velký kámen, prostě se bezpečně otočí a zvolí si nový směr, než bude pokračovat

Sekačka Automower je dodávaná s automatickou nabíjecí stanicí. Jakmile je stanice umístěna na vhodné místo na zahradě, bude udržovat bez údržbovou baterii sekačky stále nabitou. Mimo velmi nízké provozní náklady (přibližně 300 – 600 Kč za roční spotřebu elektrické energie, v závislosti na velikosti travnaté plochy) je sekačka tak tichá, že nebude rušit Vaše sousedy. Neprodukuje žádné emise.

O automatické sekačce Automower

Mulčování:
Automarická sekačka Automower bude rovnoměrně dodávat trávníku přírodní hnojivo. Protože sekačka Automower seká váš trávník mnohem častěji, jsou ústřižky trávy tak jemné, že se rychle rozkládají a vytváří přírodní hnojivo pro trávník. To znamená, že není nutné sbírat posečnou trávu.

Odolnost automatické sekačky proti povětrnostním vlivům:
Automatická sekačka Automower je, na rozdíl od vás, připravena pracovat i v dešti. Inteligentní technologie a životně důležité elektrické součásti jsou chráněny před povětrnostními vlivy v podvozku pod stylovým krytem sekačky.

Snadné použití sekačky:
Zjistíte, že obsluha automatické sekačky Automower je neuvěřitelně jednoduchá. Shledáte, že je sekačka Automower překvapivě lehká a snadno se přenáší. Ovládací displej je také navržen velmi jednoduše a pracuje stejně jako u mobilního telefonu. Lze provádět nastavení dle vašich potřeb. Můžete například nastavit časový úsek v průběhu dne, kdy chcete, aby automatická sekačka Automower pracovala.

Kradou se automatické sekačky Husqvarna Automower?
V rukách zloděje je automatická sekačka Automower zcela bezcená. Nemusíte mít obavy ponechat sekačku Automower na ploše v průběhu noci, nebo pokud jste nepřítomni. Osobní čtyřmístný číslicový kód je nezbytný pro zprovoznění sekačky (bez tohoto kódu není nikdo shcopen sekačku zprovoznit), současně je sekačka vybavena alarmem, který odradí nepovolané uživatele.

Vynikající sestřih trávníku automatickou sekačkou Automower!
Nic nebrání rovnoměrnému sestřihu. Na rozdíl od konvenčních sekaček na trávu je tráva useknuta třemi břity místo toho, aby byla uražena. Výsledkem nepravidelného vzorce pohybu je velmi rovnoměrný sestřih a kobercový vzhled trávníku. A pokud přijde automatická sekačka do kontaktu s překážkou, jako je strom nebo kámen, prostě se bezpečně otočí a zvolí nový směr, než pokračuje v práci.

Tichý provoz:
Sekačka Automower je mimořádně tichá. Hladina hluku je pouze 63 dB (A), což je velmi málo, jestliže uvážíte, že v průměru travní sekačky pracují při 90 až 100 dB (A). Takže nebude rušit sousedy hlukem.

Sekání ve svahu:
Automatická sekačka Husqvarna Automower zvládá i svahy bez větší námahy. Velká kola umožňují, aby se sekačka Automower pohybovala po nerovném terénu a zvládala práci ve svahu se sklonem přibližně 35%.

Bezpečný provoz i s ohledem na domácí zvířata.
Nemějte obavy. Sekačka neostříhá vaší kočku. Mnoho vlastníků sekačky Automower vlastní domácí zvířata - a to není žádný problém. Domácí zvířata si na automatickou sekačku Automower zvyknou a stane se z ní člen rodiny. Mnoho vlastníků dalo své sekačce Automower i jméno. Pokud sekačka Automower narazí na jakýkoli předmět, živý nebo neživý, její kolizní senzory způsobí, že se lehce odrazí zpět, otočí se a rozjede se jiným směrem.

GSM modul.
Pokud dojde k neplánovanému přerušení práce umožní GSM modul, aby sekačka Automower odeslala SMS zprávu do předem naprogramovaného mobilního telefonu. GSM modul lze dodat k modelům Automower 230 ACX a Automower 220AC.

Galerie

Galerie - sečeno automatickou sekačkou automower

Další informace o automatické sekačce Husqvarna Automower

Máte-li zájem o další informace nebo nožnosti příslušenství kontaktujte nás.


Facebook
Akce Alke Elektromobily
Akce Husqvarna
Akce Husqvarna
Centrum oblečení Husqvarna
Akce na nakladače Multione
Zimní akce Park Ranger 2150B
VÝBĚR STROJŮ V AKCI
Automatická sekačka
Husqvarna Automower 430X
V akci ušetříte 5.000,-Kč
Automatická sekačka
Husqvarna Automower 550
V akci ušetříte 0,-Kč
Křovinořez
Husqvarna 545RXT
V akci ušetříte 0,-Kč
Křovinořez
Husqvarna 555RXT
V akci ušetříte -90,-Kč
Motorová pila
Husqvarna 455 e Rancher
V akci ušetříte 1.100,-Kč
Motorová pila
Husqvarna 550 XPG AUTO TUNE
V akci ušetříte 0,-Kč
Rider
Husqvarna P 525D
V akci ušetříte 0,-Kč
Rider
Husqvarna P 535D s kabinou
V akci ušetříte 0,-Kč
Rider
Husqvarna RC 320Ts AWD
V akci ušetříte 0,-Kč
Travní sekačka
Husqvarna LC 140S
V akci ušetříte 600,-Kč
Travní sekačka
Husqvarna LC 247S
V akci ušetříte 700,-Kč
Travní sekačka
John Deere R47 S
V akci ušetříte 5.510,-Kč
Travní sekačka
John Deere RUN 51
V akci ušetříte 4.490,-Kč
Zahradní traktor
John Deere X304
V akci ušetříte 40.400,-Kč