Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Užitkový elektromobil Alkè ATX N1

Elektromobily ALKÈ jsou ideální pro: obce, areály institucí, areály vysokých škol, turistická a sportovní zařízení, nemocnice, pro logistické a spediční firmy, služby v oblasti životního prostředí a odvozu odpadů, na nádražích a letištích , pro subjekty kde jsou vysoké nároky na nosnost a použití v obtížném terénu (off-road) jako jsou farmy a objekty v kopcovitých terénech.

Cena na vyžádání

Pro více informací o užitkových elektromobilů Alkè využijte specializovaný web.

Více informací

Popis produktu

Alké je výrobcem profesionálních elektrických vozidel používaných pro dopravu / logistiku a další multifunkční operace.

Se sídlem v severní Itálii, s více než 20 let zkušeností a tisíci vozidel na trhu , Alké je klíčovým hráčem na mezinárodní úrovni v sektoru E-mobility a její produkty jsou na high úrovni z hlediska kvality.

V roce 2000 Alké "vstupuje na trh elektrických vozidel. V roce 2010 je založeno speciální oddělení pro nevýbušné vozidla orientované na segmenty, které se zabývají potenciálně nebezpečným prostředím, jako je ropný a plynárenský průmysl, chemický a petrochemický průmysl, dolování, stavby tunelů a údržbu a mnoha dalších odvětvích.

Alké vozy se prodávají dnes ve více než 40 zemích po celém světě (Evropa, Blízký východ, Asie, Austrálie, Amerika) a zaměřují se hlavně na veřejný sektor, průmysl, logistiku a cestovní ruch.

Elektromobily ALKÈ jsou ideální pro: obce, areály institucí, areály vysokých škol, turistická a sportovní zařízení, nemocnice, pro logistické a spediční firmy, služby v oblasti životního prostředí a odvozu odpadů, na nádražích a letištích , pro subjekty kde jsou vysoké nároky na nosnost a použití v obtížném terénu (off-road) jako jsou farmy a objekty v kopcovitých terénech. S celkovou hmotností jízdní soupravy až 4 500 kg a nosností na rám až 1 630 kg , maximální stoupavostí až 35% nemá vozidlo na trhu ve své kategorii konkurenci. Zesílená zadní náprava, dvě délky rámu.
Elektromobily ALKÈ jsou profesionální užitkové elektromobily s AC motorem o výkonu až 14 kW AC 48V. AC motory umožňují vyšší výkon, jsou velmi tiché a vyžadují méně údržby než stejnosměrné motory. Vzhledem k malým rozměrům jsou vozidla vhodná na místa s úzkými průjezdy.
Profesionální převodovka zajišťuje dobrou svahovou dostupnost až 35%.
Elektromobil je vybaven brzdou s rekuperací energie, nejlepší ve své třídě díky níž elektromobil ALKÈ šetří mnoho energie. Díky této technologii je také zajištěn vysoký bezpečnostní standart a perfektní ovladatelnost při jízdě z kopce.
Povrchová úprava je řešena v každém detailu. Moderní přístrojová deska umožňuje uživateli, aby všechny funkce měl plně pod kontrolou. Kabina je vybavena el. topením nebo na přání nezávislým topením Webasto.

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.