Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Multifunkční nosič nářadí Egholm City Ranger 2150

Egholm Park Ranger 2150 je základní stroj pro všechny sezónní nástavba stroje Park Ranger. Kloubový a pouze 1 m široký užitkový stroj Park Ranger poskytuje profesionální výkon i na nejnáročnějších místech a snadno se ovládá díky posilovači řízení a poloměrem otočení pouhých 1,5 m. Pohon všech kol a výkon 26 hp zajišťuje sílu a výkon ve všech pracovních situacích.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Egholm 2150 je navržen tak, aby s jeho 20 nástavbami našel využití po celý rok. Záměna jednotlivých nástaveb je velice jednoduchá a při obsluze jedním člověkem netrvá déle než 4 minuty. Kloubové řízení umožňuje otočení stroje téměř na místě, s vnějším poloměrem otáčení 1,5 metru! Šíře stroje 1,015 metru umožňuje jeho bezproblémový pohyb po chodnících a v úzkých uličkách. Nízká hmotnost 610 kg a jeho široká kola zabezpečí nepoškození trávníků, zámkových dlažeb apod.. Pro zjednodušení ovládání může být stroj vybaven tempomatem, pro efektivnější práci ventilem regulujícím otáčky přední nástavby, pro zpříjemnění práce CD přehrávačem, topením. Dle přání zákazníka může být stroj dodán s kabinou nebo bez kabiny. Kabinu lze na letní měsíce snadno demontovat. Stroj lze vybavit tažným zařízením, držákem s osvětlením pro stoj bez kabiny a výbavou pro silniční provoz. Egholm 2150 je schválen pro provoz na českých komunikacích. Zákazník si také může vybrat barevné provedení stroje - je možná jakákoli barva ze vzorníku RAL.

Videa

 

 

 

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.