Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Štěpkovač Eliet Super Prof MAX Cross Country

Již před 25 lety překvapil ELIET svět štěpkovačů perspektivním návrhem mobilního štěpkovače. Geniální myšlenka této koncepce je naprosto jednoduchá: "Doprav stroj ke dříví a ne dříví ke stroji".

Cena na vyžádání

Popis produktu

Prořezávání - životně důležité pro všechny zahrady... prořezáváním zůstávají rostliny zdravé, silné a zvyšuje se jejich odolnost vůči nemocem. Odborným prořezáváním vyvíjejí rostliny větší listy, květy a plody. Pokud jsou rostliny odborně prořezávány, může slunce proniknout hlouběji do vegetace, což umožňuje zdravý růst a vzniká ideální biotop pro všechny živočichy. Po štěpkování pořezaných větví může být uveden do chodu recyklační proces, bio-odpad se zapracuje do kompostu – "černého zlata", které vytváří další zdroj energie pro nový život. ELIET průkopník v oblasti mobilních štěpkovačů Již před 25 lety překvapil ELIET svět štěpkovačů perspektivním návrhem mobilního štěpkovače. Geniální myšlenka této koncepce je naprosto jednoduchá: "Doprav stroj ke dříví a ne dříví ke stroji". Jako vynálezce této koncepce pro štěpkovač s vlastním pohonem si ELIET vytvořil velký náskok. V posledních letech vyvinul ELIET široké spektrum mobilních štěpkovačů, proto se dnes označuje za absolutně vedoucí na trhu. Tato perspektivní koncepce byla také vyznamenána prestižní cenou "Zlatý klas“. Mobilní štěpkovače se vyznačují četnými přednostmi. Stroje jsou použitelné kdekoliv a dostanete se s nimi na jakoukoliv plochu. Také přeprava je rychlá a jednoduchá, neboť stroje se dají bez větší námahy naložit do dodávkového vozu, na valník nebo přívěsný vozík. Znamená to obrovský zisk času a komfortu.

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.