Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Pařezová fréza FSI B28-470 2WD

Fréza na pařezy FSI B28-470 2WD je robusní samojízdná pařezová fréza s vlastním pohonem. rozměr stroje: d=2,7m, š=1,35m, v=1,20m

Skladové číslo: P4

K dispozici v prodejně: Blatná

Záloha: 20 000 Kč 

Cena / bez DPH: 3 590 Kč

Cena / s DPH: 4 344 Kč

K ceně pronájmu bude připočteno opotřebení zubů kotouče. Max. 6 MTH / den

Popis produktu

​Fréza na pařezy FSI B28-470 2WD je robusní samojízdná pařezová fréza s vlastním pohonem poháněná benzínovým vzduchem chlazeným motorem s přímým vstřikováním paliva SUBARU o výkonu 28 k. / 20,9 kW a hmotností 650 kg.

  • Mechanický pohon řezného kotouče prostřednictvím klínových řemenů. Rychlý a bezpečný start/stop systém s elektromagnetickou spojkou. 
  • Řezný kotouč je připevněn na konci ramene, společně se spalovacím motorem jsou umístěny na otočném karuselu. Tímto se dosahuje maximálního horizontální pracovní rozsahu. 
  • Ergonomický ovládací panel poskytuje komfort při obsluze. Během transportu na pracovní místo je obsluha za pařezovou frézou. V průběhu vlastního frézování se ovládací panel vysune na stranu stroje, kde obsluha stojí v příjemné a pohodlné pozici a má přehled o průběhu práce. 
  • Zajištění bezpečnosti při práci - při vypnutí motoru nebo aktivaci nouzového zastavení automatická bezpečností brzda zastaví řezný kotouč. 
  • Řezný kotouč pařezové frézy je osazen patentovanými řeznými noži s wolframo-karbidovými hroty. Tyto řezné nože zajišťují maximální životnost při frézování spolu s možností 3-násobného otočení.
  • Rozsah frézování – stranově 80 cm, do hloubky 38 cm
  • Dvojmontáž kol

Objednávka zapůjčení:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.