Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Instalace robotických sekaček Husqvarna

Pro naše klienty, kteří si u nás zakoupí robotickou sekačku poskytujeme profesionální instalaci.

 
 

PORADÍME

Před zakoupením robotické sekačky doporučujeme se poradit s naším odborným konzultantem, který za poplatek přijede přímo na vaši zahradu, zaměří ji a pomůže vám vybrat ten nejvhodnější model přímo pro vaši zahradu. Popíše vám veškerý další postup instalace a dokáže vám dokonce odborně poradit i nezbytné úpravy nebo vylepšení, které vám usnadní život.

Poplatek za konzultaci a zaměření vám bude při nákupu robotické sekačky vrácen zpět.

 

NAINSTALUJEME

Po konzultaci na vaší zahradě vám zašleme cenovou nabídku na instalaci robotické sekačky, která bude zahrnovat veškeré informace pro vaše rozhodnutí.

Po objednání by měla být robotická sekačka dostupná do 5 pracovních dnů. Potom už záleží pouze na počasí a celkové domluvě s klientem.

Ve smluvený termín přijede technik, který provede instalaci. Jsme vybaveni speciálním strojem, který zavede vodič smyčky 3–5 cm pod drn trávníku. To znamená, že kabely natažené pro provoz sekačky nebudou v budoucnu bránit další péči o váš trávník (např. vertikutace).

 

ZPROVOZNÍME

Jakmile technik položí kabely do země, stačí už jen naprogramovat sekačku přímo na vaši zahradu a dokončit několik málo detailů.

Jakmile bude instalace hotová, technik vás zaškolí, jak řešit provozní ovládání a údržbu sekačky.

V případě, že si nebudete vědět v určitých momentech rady se svou robotickou sekačkou máme připravenou linku automower expert, kde vám rádi poradíme, co a jak s robotickou sekačkou, kterou jste u nás zakoupili

 
 

TIP: Profesionální instalace zaručí dlouhodobé a bezproblémové fungování robotické sekačky.

 
 

Jsme Automower® Expert 2022

Jsme držiteli certifikátu Automower® Expert 2022. Tento status osvědčuje, že jsme absolvovali veškerá školení a disponujeme profesionálním vybavením pro prodej, instalaci a opravy robotických sekaček Husqvarna Automower.

 

Fotogalerie a video z instalace u zákazníka:

 

 

 

Máte zájem o instalaci robotické sekačky Husqvarna? Napište nám:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.