Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Traktor Kioti Řada CK

Řada CK jsou univerzální kompaktní traktory s výkonem od 28 do 38 HP.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Posilovač řízení

S hydraulickým posilovačem řízení pocítíte plynulé a citlivé řízení s minimální námahou obsluhy bez ohledu na prováděnou práci.

Hydrostatická převodovka

Modely HST disponují odolnými osvědčenými převodovkami HST, které dodávají plynulý a efektivní výkon. Jediný pedál umožňuje změnu rychlosti bez použití spojky či řazení. S Kioti systémem HST zůstanou Vaše ruce volné pro práci s příslušenstvím.

Osvětlený přístrojový panel

Přístrojový panel se rozsvítí při startu motoru. Zajišťuje perfektní viditelnost ve dne i v noci. Zobrazuje otáčky motoru, hladinu paliva a teplotu motoru. Varovné kontrolky upozorní na nízkou hladinu paliva nebo vysokou teplotu motoru.

Ovládání Joystickem

Jednoduché ovládání čelního nakladače s použitím joysticku. Joystick Vám umožňuje ovládat jednoduše všechny jeho funkce. Páka joysticku se po uvolnění vrátí automaticky do neutrální polohy a čelní nakladač se zastaví v poloze, při které byl joystick uvolněn. Plovoucí poloha umožňuje lžíci nakladače volné kopírování povrchu.

Silný ekologicky šetrný motor

Silný ekologicky šetrný motor poskytuje tichý, hladký chod a vysoký výkon. Nový kompaktní design Kompaktní, ale výkonný traktor, zlepšuje viditelnost a přístupnost pro obsluhu traktoru. Vertikálně sklopná kapota umožňuje snadný přístup pro kontrolu vzduchového fi ltru, provozních kapalin, pojistek a elektrických součástí.

HST Tempomat (jen u verzí HST)

HST tempomat umožňuje traktoru udržet stálou rychlost a otáčky motoru stanovené řidičem. Dva rychlostní rozsahy HST modely disponují rychlým a pomalým rozsahem pro maximalizaci výkonu a efektivnosti.

Zvýšený výkon hydraulického čerpadla

Zvýšený výkon hydraulického čerpadla umožňuje rychlejší práci s příslušenstvím. Čerpadlo o výkonu 42,9 l/min, které je nejlepší ve své třídě zajišťuje vysokou pracovní efektivitu.

Sklopný ochranný rám

Standardní sklopný ochranný rám umožňuje rychlou a jednoduchou manipulaci a jízdu pod nízkými překážkami.

Pohon všech čtyř kol

Pohon přední nápravy se zapíná mechanicky pákou

 

 

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.