Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Traktor Kioti Řada WD

Sekačka Kioti WD1260 přímo seče a sbírá, pohon dieselovým motorem. WD1260 je stroj ve stylu a linii subkompaktního traktoru, stává se členem Kioti smečky na první pohled.

Cena na vyžádání

Popis poduktuproduktu

OVLÁDÁNÍ

Hydraulicky nastavitelná výška sečení od 2 do 12 centimetrů. Nastavitelné zvedání a spouštění sběrného koše. Hydraulické ovládaní čelního závěsu

TUNEL VÝHOZU TRÁVY

Široký otvor na výhoz trávy je co nejníže pro optimalní plnění. Naplní až 98 % objemu sběrného koše. Vysypání koše se provádí hydraulicky, ovládání je na levé straně sedadla řidiče. NAFTOVÝ MOTOR Nový profesionální žací traktor Kioti je vybaven naftovým motorem Shibaura o výkonu 26 hp a objemu 1131 cm3 , tento motor je velice výkonný a spolehlivý.

PŘÍSTUPNOST

Elegantní a moderní kapota umožňuje rychlý a snadný přístup k motoru pro každodenní údržbu. Vzduchový filtr a nádrž na palivo jsou umístěny chytře pro jednoduchou obsluhu. Baterie pod palubní deskou je snadno přístupná po odstranění mřížky dvěma křídlovými maticemi. Velký chladič je chráněn snadno odstranitelnou ochranou stěnou, aby se zabránilo vniku nečistot.

HYDRAULICKÉ ČERPADLO

Hydraulické čerpadlo je umístěno venku z rámu a tím se lépe chladí (nepotřebuje olejový chladič!!) a je k němu snadný přístup. Vysokokapacitní hydraulická nádrž na levé straně motoru zajišťuje optimální chlazení oleje.

HST PEDÁLY

Dva HST pedály umožňují snadnou a pohodlnou jízdu. Jsou osazeny tlumícím materiálem, který zamezuje přenášení vibrací z pedálu na chodidlo.

ČELNÍ HYDRAULICKÝ ZÁVĚS

Traktor Kioti WD1260 nabízí jako volitelnou výbavu čelní hydraulický závěs pro větší využití. Připojení sněhové radlice nebo kartáče.

PRACOVIŠTĚ ŘIDIČE

Jednoduchá palubní deska má všechny klíčové funkce • ukazatel zapojení PTO • ukazatel stavu baterie • teploměr • parkovací světlo • počítadlo motohodin • PTO spínač s automatickou nebo manuální funkcí.

SEDADLO DELUXE

Sedadlo deluxe je vybavena dvěma područkami a opěrkou hlavy pro pohodlnou práci.

ŽACÍ ÚSTROJÍ

Žací ústrojí s šířkou záběru 122 cm a zesílenými antiskalpovacími kolečky zaručují bezproblémový chod i v těch nejtěžších podmínkách. Nože jsou nadstandardně kryty 2,5 mm silným ocelovým pláštěm pro větší aktivní bezpečnost stroje.

VELMI ODOLNÝ

Řemen je vyztužen nejsilnějším materiálem: Kevlarem.

PTO BEZPEČNOSTNÍ SENZORY

Čidlo proudění vzduchu v tunelu přesně monitoruje okamžitou situaci. Systém v poloze A automaticky vypne pohon žacího ústrojí pokud je zásobník z 90 % plný. Pokud obsluha potřebuje dokončit pracovní jízdu, tak přepne na M tedy manuální řazení pohonu a dokončí jízdu (vyplní zbytek prostoru v zásobníku).

OCELOVÝ SBĚRNÝ KOŠ S OBJEMEM 600 LITRŮ

Dostupný pro vysokovýklopné vyklápění do (1,91 m) nebo s výklopem na zem o objemu sběrného koše 640 l. Vnitřní klapku výchozu po celé délce tunelu můžete použít pro snadné čistění a údržbu.

Videa

 

Informace k produktu a příslušenství:

Máte zájem o doplňkové informace k tomuto produktu? Neváhejte nám napsat.

* povinný údaj - nutné vyplnit.

Podobné produkty

Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.