Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Ozonový generátor MMSPRAY ATP CANNONE ORIENTABILE

Generátor ozonové vody s rozprašovačem slouží k velkoplošné aplikaci ozonové vody s mnohonásobnou účinností než současné chemické prostředky.

Skladové číslo:

Na dotaz

Cena na vyžádání

POPIS

Ozon je složený ze trí atomu kyslíku, je jedním z nejsilnejších oxidantu existujících v prírode, které jsou schopné nicit viry, krome široké škály jiných mikroorganismu prítomných ve vzduchu a na površích. Mužeme ríci, že ozon nemá limity na pocet a druhy mikroorganismu, které muže eliminovat, protože na ne pusobí na ruzných úrovních.

 

Prímá oxidace bunecné steny je jeho hlavní zpusob cinnosti. Príciny oxidace zpusobí únik bunecných složek. Krome toho produkce hydroxylových radikálu ozonu rozpuštených ve vode zpusobí úcinek podobný výše uvedenému.

 

V dokumentu WHO, viz odkaz: http://www.who.int/water_sanitation_health / dwq / S04.pdf, je podrobne vysvetleno, jak s koncentracemi ozonu 0,1-0,2 mg / l je dosaženo 99% inaktivace rotaviru a polioviru mimo jiné studované patogeny patrící do stejné skupiny jako koronaviry. Dezinfekce ozonem je úcinným opatrením a zároven šetrným k životnímu prostredí i k lidem a živocichum, jak uznává Vyšší institut v Zdravotnictví s ISS Covid-19 Report N 25/2020 del 15/05/2020. Je tedy vedecky prokázáno, že ozón má sterilizacní schopnost více jak desetkrát silnejší než chlór. Podle WHO je ozon sterilizacním prvkem, který je nejúcinnejší pro všechny typy mikroorganismu. Technická zpráva vydaná MM spolecností a certikovanou laboratorí potvrzuje, že prostrednictvím nebulizace ozonu ve vodném roztoku získává dezinfekcní úcinek proti bakteriím, virum, sporum, plísním, roztocum atd. v naprosté bezpecnosti, a to jak pro provozovatele, tak i pro životní prostredí, protože se neuvolnují žádné zbytkové znecištující látky. Ve vodném roztoku má ozon polocas rozpadu 20-30 minut, proto jsou ošetrené oblasti opet k dispozici na bežné cinnosti okamžite a není potreba je oplachovat a nepoškodí vetšinu povrchu.

 

 

 

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.