Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Ozonový generátor MMSPRAY GRUPPO SCARRABILE 200 O3

Velkokapacitní generátor ozonové vody, který je možné namontovat na vozidlo nebo přívěs. Slouží k dezinfekci venkovních prostor s mnohonásobnou účinností než současné chemické prostředky

Cena na vyžádání

Popis

Ozon je složený ze tří atomů kyslíku, je jedním z nejsilnejších oxidantů existujících v přírode, které jsou schopné ničit viry, kromě široké škály jiných mikroorganismů přítomných ve vzduchu a na površích. Mužeme říci, že ozon nemá limity na počet a druhy mikroorganismů, které muže eliminovat, protože na ně působí na ruzných úrovních.

 

Přímá oxidace buněčné stěny je jeho hlavní způsob činnosti. Příčiny oxidace způsobí únik buněčných složek. Kromě toho produkce hydroxylových radikálů ozonu rozpuštěných ve vodě způsobí účinek podobný výše uvedenému.

 

V dokumentu WHO, viz odkaz: http://www.who.int/water_sanitation_health / dwq / S04.pdf, je podrobně vysvětleno, jak s koncentracemi ozonu 0,1-0,2 mg / l je dosaženo 99% inaktivace rotaviru a polioviru mimo jiné studované patogeny patřící do stejné skupiny jako koronaviry. Dezinfekce ozonem je účinným opatřením a zároveň šetrným k životnímu prostředí i k lidem a živočichům, jak uznává Vyšší institut v Zdravotnictví s ISS Covid-19 Report N 25/2020 del 15/05/2020. Je tedy vědecky prokázáno, že ozón má sterilizační schopnost více jak desetkrát silnější než chlór. Podle WHO je ozon sterilizačním prvkem, který je nejúčinnější pro všechny typy mikroorganismů. Technická zpráva vydaná MM společností a certikovanou laboratoří potvrzuje, že prostřednictvím nebulizace ozonu ve vodném roztoku získává dezinfekční účinek proti bakteriím, virům, sporům, plísním, roztočům atd. v naprosté bezpečnosti, a to jak pro provozovatele, tak i pro životní prostředí, protože se neuvolňují žádné zbytkové znečištující látky. Ve vodném roztoku má ozon poločas rozpadu 20-30 minut, proto jsou ošetřené oblasti opět k dispozici na běžné činnosti okamžitě a není potřeba je oplachovat a nepoškodí většinu povrchů.

 

 

 

Informace k produktu a příslušenství:

Máte zájem o doplňkové informace k tomuto produktu? Neváhejte nám napsat.

* povinný údaj - nutné vyplnit.

Podobné produkty

Zaměstnání servisní technik (BF)
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.