Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Nakladač MultiOne ŘADA 1

Nakladač MultiOne řady 1.1 je nejmenší z nabízených strojů. Jedná se o tříkolku s hydrostatickým pohonem na všech tří kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor) vybavený hydraulickou uzávěrkou na předních kolech.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Nakladač MultiOne řady 1.1 je nejmenší z nabízených strojů. Jedná se o tříkolku s hydrostatickým pohonem na všech tří kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor) vybavený hydraulickou uzávěrkou na předních kolech. Je poháněný jednoválcovým dieselovým motorem YANMAR.

Stroj je vybaven výložníkem s paralelogramem, jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na českém trhu nemá tento stroj ve své kategorii konkurenci. Model 1.1 má nulový bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 99cm šířky, 190cm délky a váze pouhých 450 kg je vhodný do opravdu úzkých a nízkých prostor nebo na práci v patře např. haly, seníku, zahrady, práce kolem domu atd.

Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků atd.

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.