Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Nakladač MultiOne ŘADA 1

Nakladač MultiOne řady 1.1 je nejmenší z nabízených strojů. Jedná se o tříkolku s hydrostatickým pohonem na všech tří kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor) vybavený hydraulickou uzávěrkou na předních kolech.

Na dotaz

Cena na vyžádání

Popis produktu

Nakladač MultiOne řady 1.1 je nejmenší z nabízených strojů. Jedná se o tříkolku s hydrostatickým pohonem na všech tří kolech (každé kolo má svůj vlastní hydromotor) vybavený hydraulickou uzávěrkou na předních kolech. Je poháněný jednoválcovým dieselovým motorem YANMAR.

Stroj je vybaven výložníkem s paralelogramem, jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. Na českém trhu nemá tento stroj ve své kategorii konkurenci. Model 1.1 má nulový bod vnitřního otáčení a díky svým rozměrům 99cm šířky, 190cm délky a váze pouhých 450 kg je vhodný do opravdu úzkých a nízkých prostor nebo na práci v patře např. haly, seníku, zahrady, práce kolem domu atd.

Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Díky možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků atd.

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.