Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Nakladač MultiOne ŘADA 12

Nakladač MultiOne řady 12 je kolový nakladač, jedná se v podstatě o malý manipulator. Každé kolo je řízeno zvlášť a na výběr máte ze 3 jízdní módy.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Nakladač MultiOne řady 12 je kolový nakladač, jedná se v podstatě o malý manipulator. Každé kolo je řízeno zvlášť a na výběr máte ze 3 jízdní módy: řízení pouze přední nápravy, všemi koly nabo krabí chod. Hydromotory POCLAIN jsou uložené přímo na kolech a lze si vybrat jednotychlostní verzi 12.4 a 12.4 T nebo dvourychlostní verzi 12.4 2V a 12.4 T 2V. Pohon neobsahuje žádné kardany nebo nápravy. Výložník lze pevný, model 12.4 nebo teleskopický model 12.4 T. Díky svým rozměrům 130cm šířky, 350cm délky, 200cm výšky, výšky zdvihu 345cm (model 12.4 T) a váze 2195 kg je vhodný pro práci na chodnících, údržba prostranství, zahrad, atd. Vhodný je tedy jak pro zemědělce, statky, komunální služby ale i stavebnictví nebo zahradnictví. Na přání lze stroj dovybavit prosklenou kabinou a klimatizací.

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.