Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Nakladač MultiOne ŘADA SD

Nakladače MultiOne řady SD jsou kloubem řízené stroje. Kloub mají posunutý před kabinu, proto při zatáčení nedochází k vybočování kabiny a nakladače mohou velice dobře pracovat i ve zúžených prostorách.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Nakladače MultiOne řady SD jsou kloubem řízené stroje. Kloub mají posunutý před kabinu, proto při zatáčení nedochází k vybočování kabiny a nakladače mohou velice dobře pracovat i ve zúžených prostorách. S využitím těchto nakladačů se počítá především v zemědělských provozech, stájích a stavebnictví, ale využitelné jsou samozřejmě i v ostatních odvětvích jako jsou komunální služby, zahradnictví nebo údržba prostranství. Oproti ostatním vyráběným typům nakladačů MultiOne vynikají kromě zmíněné technické odlišnosti též svojí zlepšenou odolností a proto jsou vhodné pro nasazení v těch nejnáročnějších podmínkách. Například plastové blatníky byly nahrazeny plechovými, jinak řešené je i umístění světel. Nakladače MultiOne s označením SD s kloubem posunutým před kabinu se vyrábějí v řadách 6, 7, 8, a 9 s výkony motorů 28, 30, 40 a 50 koní. Většina technických parametrů jinak zůstává stejná jako u ostatních dosud vyráběných modelových řad s rozdílem výkonu pracovní hydrauliky, která je omezena na poloviční průtok. Filosofie funkčnosti strojů tak zůstává jednoznačně zachována a opírá se o osvědčené motory YANMAR, pracovní čerpadla i hydromotory POCLAIN.

Na přání lze vybavit řadu SD prosklenou kabinou s topením nebo u modelu 8.4Sd a 9.5SD klimatizací!! MultiOne řady 6.3SD, 7.3SD a 8.4SD jsou vybaveny teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s uzávěrkou, jednoduchým joystickem a mechanickou parkovací brzdou. MultiOne řady 9.5SD je vybaven teleskopickým výložníkem s paralelogramem, v základní výbavě s multifunkčním joystickem a elektrohydraulickou parkovací brzdou na předních kolech.

Právě díky svému výkonu a možnosti připojení mnoha adaptérů se jedná o stroj s možností využití po celý rok. Nejrůznější druhy lopat ( hladká, zubová, velkoobjemová, 3v1 – klapačka, vysokovýklopná lopata, lopaty s nejrůznějšími přidržovači), paletizační vidle, jeřábové rameno, bodce a přidržovací adaptéry na převážení balíků, krmná lopata, sněhová radlice, podkopové rameno, podkop, půdní vrták, stavební míchačka, bourací kladivo, kleště na drcení betonu, zametací kartáč, přívěs, tlaková myčka, mulčovač, sekačka, provzdušňovač trávníku, postřikovač, rotační brány, fréza na pařezy, štípač, štěpkovač, sekačka a další příslušenství.

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.