Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Jednoosý nosič nářadí Rapid Rex

Rapid REX byl vyvinut co by lehčí verze "horské kočky" – modelu Rapidu SWISS. Rapid REX je tudíž mnohem více vhodný pro extrémní svahy. Jeho nízko položené těžiště a hydrostatický pohon umožňují jednoduchý a bezpečný pohyb dokonce i v kritických místech.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Rapid REX – nejlehčí svahová sekačka pro sečení na extrémních svazích.

Rapid REX byl vyvinut co by lehčí verze "horské kočky“ – modelu Rapidu SWISS. Rapid REX je tudíž mnohem více vhodný pro extrémní svahy. Jeho nízko položené těžiště a hydrostatický pohon umožňují jednoduchý a bezpečný pohyb dokonce i v kritických místech.

Mezi hydrostaticky poháněnými motorovými sekačkami docílil Rapid REX jedinečné kompaktnosti. Umístění motoru, který je v co největší blízkosti osy hnacích kol (nápravy), spolu s uložením žací lišty zvyšuje nájezdový svahový úhel a stabilitu. Stroj, který váží pouze 71 kg, je poháněn jednoválcovým motorem Subaru-Robin o výkonu 5,1 kW/7 k. Náhon (průměr 54/52 mm) přídavného nářadí může nést prstové žací lišty 1,3-1,6 m nebo komunální lišty 1,22 a 1,42 m. Rychlost pojezdu je ovládaná otočnou 2-dílnou rukojetí. Aktivní řízení pohybem řídítek usnadňuje otáčení a pohyb stroje po vrstevnicích.

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.