Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Jednoosý nosič nářadí Rapid Swiss

Modelem SWISS vyvinul Rapid mimořádně lehký a víceúčelový stroj pro svažité terény, který perfektně zapadá do rodiny strojů Rapid.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Rapid SWISS – "horská kočka“

Modelem SWISS vyvinul Rapid mimořádně lehký a víceúčelový stroj pro svažité terény, který perfektně zapadá do rodiny strojů Rapid.

Jeho hydrostatický pohon nabízí plynule ovládaný pohyb vpřed i vzad vč. pojezdové rychlosti a aktivní řízení 2- dílnou otočnou rukojetí znamená, že SWISS může být lehce ovládán, dokonce i v těžkých podmínkách.

Hlavním znakem modelu SWISS je jeho aktivní řízení, každé hnací kolo je ovládáno prostřednictvím nezávislého hydromotoru. Motor je standardně vybaven benzínovým čerpadlem a horskou tryskou karburátoru. To zajišťuje použití stroje ve strmých svazích. Jednoduchým otočením dvou pojistek přímo na nápravě je stroj přepnut do volnoběhu (bypass). To umožňuje nezávislý pohyb stroje od motoru základní jednotky. 

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.