Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Jednoosý nosič nářadí Rapid Varea

Tento nosič nářadí je velmi oceňován profesionálními uživateli jak v komunální oblasti, tak i profesionální zahradnické realizaci. Rapid VAREA může být používán po celý rok díky široké škále přídavných nářadí.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Rapid VAREA – multifunkční jednoosý nosič nářadí pro všechna 4 roční období

Rapid VAREA je kompaktní, lehce ovladatelný všestranný jednoosý nosič nářadí pro údržbu zeleně, zahradnictví i pro údržbu měst a obcí.

Tento výkonný nosič nářadí byl vyvinut jako multifunkční stroj s využitím pro všechna čtyři roční období. Otočná stranově nastavitelná řídítka umožňují práci i v omezeném prostoru a okolo překážek. Odpružená řídítka Rapid Soft jsou zárukou komfortu pro obsluhu stroje i při dlouhodobé práci.

Výhody

•   plynule nastavitelný hydrostatický pojezd bez nutnosti řazení
•   aktivní řízení ovládacími řídítky bez pouštění páček řízení nebo pomocí páček na obou stranách rukojeti
•   systém rychlé výměny přídavných pracovních nářadí bez použití nástrojů
•   funkce Zero-Turn (nulový poloměr otáčení)
•   optimální vyvážení stroje pro snadnou práci i s těžkým přídavným pracovním nářadím
•   použití úzkých přídavných pracovních nářadí díky úzké přírubě

Nosič nářadí Rapid VAREA je velmi oceňován profesionálními uživateli jak v komunální oblasti, tak i profesionální zahradnické realizaci. Rapid VAREA může být používán po celý rok díky široké škále přídavných pracovních nářadí.

Antivibrační uložení řídítek Rapid Soft
Principem revolučního antivibračního uložení řídítek je oddělení ložiska od hnací jednotky při provozu stroje, což výrazně redukuje vibrace obzvláště při použití vysoce oscilačního přídavného pracovního nářadí.

Stranové nastavení a rotace řídítek
U všech modelů Rapid VAREA jsou řídítka stranově nastavitelná bez použití nářadí pro pohodlonou práci v omezeném prostoru a okolo překážek. U modelů S jsou řídítka otočitelná o 232° a lze je zaaretovat v 6 polohách.

Všechny modely Rapid VAREA jsou k dispozici ve variantě M (mechanické ovládání řízení) nebo S (senzorové ovládání řízení).

 

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.