Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Multifunkční nosič nářadí Egholm City Ranger 3070

S hrdostí představujeme City Ranger 3070, větší kompaktní stroj s novým inovativním zametacím systémem. S celkovou hmotností 3 t a objemem motoru cca. 70 HP, City Ranger 3070 je silným konkurentem v této třídě strojů v mnoha oblastech; Multifunkční použití, objem zásobníku 1 m3, vysoká manévrovatelnost a optimální komfort obsluhy, moderní joystick a palcový pedál jsou jen některé z jeho jedinečných vlastností.

Cena na vyžádání

Popis produktu

City Ranger 3070 je multifunkční stroj, který sdílí vynikající manévrovatelnost všech strojů Egholm. City Ranger 3070 byl navržen s ohledem na pohodlí obsluhy a časově náročné úkoly. Multifunkční použití, Quick-shift, objem zásobníku 1 m3, vysoká manévrovatelnost a optimální komfort obsluhy, moderní joystick a palcový pedál jsou jen některé z jeho jedinečných vlastností. Na cestě je také nově vyvinutý program příslušenství.

Ideální pro náročné úkoly

S celkovou hmotností vozidla 1710 kg a motorem o výkonu 70 HP je City Ranger 3070 špičkovým strojem. Nebyly učiněny žádné kompromisy ohledně manévrovatelnosti. Díky kloubovému řízení je vnitřní poloměr otáčení pouze 1650 mm - což je mnohem méně, než je standard pro stroje v této řadě. Díky tomu je City Ranger 3070 ideální pro úkoly ve městech, parkovacích domech a velkých průmyslových zónách.

Zaměřeno na pohodlí

Úžitkové vozy v tomto měřítku se obvykle používají mnoho hodin každý den, někdy dokonce i ve více směnách. Protože operátor tráví většinu svého dne za volantem, ve fázi vývoje jsme se mimořádně zaměřili na ergonomii a pohodlí. City Ranger 3070 se může pochlubit několika možnostmi nastavení sedadla a volantu, hladina hluku je nízká pouze na 69 dB (A) a kabina je vybavena ventilací a klimatizací, díky čemuž je stroj příjemným místem pro strávení pracovního dne.

Videa

 

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.