Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Nová generace řetězových pil – 545 Mark II a 550 XP® Mark II

Nové modely Husqvarna 550 XP®Mark II a 545 Mark II.

 

Nové modely Husqvarna 550 XP®Mark II a 545 Mark II jsou pily přesně pro vás. Lepší v každém ohledu. To znamená vynikající řezný výkon se zrychlením a točivým momentem, se kterými uděláte svou práci v každém prostředí. Dále jsme zlepšili pohodlí, ovládání a manévrovatelnost. Vše jsme zabalili do spolehlivého a odolného stroje se snadným startováním, který vydrží pracovat, jak dlouho jen bude potřeba.

Pila je optimalizována pro kácení, odvětvování nebo řezání a během práce se s ní plně sžijete  a budete moci uplatnit své znalosti a zkušenosti. Výkon pro profesionální práce v lese, na míru vám a vašim potřebám. Nová cesta k dokonalému řezu, pro novou generaci řetězových pil.  

VYŠŠÍ ŘEZNÁ RYCHLOST

Nová generace Mark II modelu 550 XP® přináší sílu a výkon, které předčí vaše očekávání. Ve srovnání s nejbližším konkurentem má model 550 XP® Mark II vyšší* řezný výkon. To se projevuje ve skutečně vynikajícím nárůstu celkové účinnosti. Zkrátka: pořežete toho více za kratší dobu.

ZVÝŠENÁ ODOLNOST

Pily Mark II o objemu 50 ccm jsou zkonstruovány tak, aby vydržely jakékoliv podmínky. Nová konstrukce vzduchového filtru vyvinutá pro profesionální využití, výrazně vylepšená technologie Air Injection™ a nová verze jednotky AutoTune™ zajišťují spolehlivý provoz.

VYJÍMEČNÁ OVLADATELNOST

Ve společnosti Husqvarna máme v krvi tvorbu designu orientovaného na uživatele. Nové modely 545 Mark II a 550 XP® Mark II se vyznačují mimořádnou ergonomií, skvělou vyvážeností a nízkými gyroskopickými silami. Díky tomu dosahují nejlepší možné ovladatelnosti a manévrovatelnosti.

 

Související produkty v prodeji:

Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.