Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Přichází nová generace motorových pil

Přichází nová generace motorových pil

 

HUSQVARNA 592 XP® a 585®

Nové řetězové pily Husqvarna s motorem o objemu 90 ccm byly vyvinuty pro zvládnutí nejnáročnějších podmínek a požadavků, se kterými se musí potýkat profesionální arboristé, a to uživatelsky nejpřívětivějším způsobem. Díky svému vysokému výkonu, provedení zaměřenému na uživatele a skvělému ovládání jsou připraveny na náročnou práci v terénu. Pily jsou odolné a můžete se na ně skutečně spolehnout. Stručně řečeno, jsou vyrobeny tak, aby vám umožnily maximálně efektivně využít váš pracovní den.

 

Větší výkon – nejlepší řezný výkon ve své třídě

Pila Husqvarna 592 XP® vám poskytne nejlepší řezný výkon ve své třídě. Řezný výkon je výsledkem kombinace extrémně výkonného motoru X-Torq® a ostrého řetězu X-CUTTM C85 nebo C83 . Pila vás potěší vysokou rychlostí a hladkostí řezání a celkovým zlepšením pracovního výkonu.

Efektivnější – nejlepší poměr výkon/hmotnost ve své třídě

Ve srovnání s konkurenčními modely se stejným zdvihovým objemem, Stihl MS 661 C-M a Stihl MS 661 MAGNUM, nová řetězová pila 592 XP® nabízí nepřekonatelnou kombinaci nízké hmotnosti a vysokého výkonu, která zajišťuje větší efektivitu. Dokonalá vyváženost pil je výsledkem kombinace optimalizovaného těžiště a vodicí lišty X-ToughTM Light, díky čemuž budete moci pilu snadněji ovládat a dosáhnete větší efektivity.

Větší spolehlivost – naprostá spolehlivost a snadné startování

Řetězová pila Husqvarna 592 XP® je vybavena novou technologií startování, díky které je pila spolehlivější a snadno se startuje. Díky AutoTune 3.0 je nastavení motoru vždy optimalizováno tak, aby poskytoval maximální výkon za všech podmínek, takže si poradíte i s náročnými úkoly. Zjednodušený systém startování umožňuje nastartovat pilu napoprvé bez ohledu na podmínky nebo teplotu motoru, což zajišťuje ještě větší spolehlivost. Navíc je pila vybavena vysoce výkonným vzduchovým filtrem s gumovým těsněním a robustní klikovou skříní, která udrží vodicí lišty až do velikosti 36".

Vybavení pro nejlepší pracovní den

Nové pily s objemem motoru 90 ccm vybavené našimi novými lištami X-ToughTM Light a X-ToughTM umí řezat rychleji, efektivněji a s menším úsilím. Vodicí lišta X-ToughTM Light je robustní a má nižší hmotnost, což značně zlepšuje ovládání pily. Vodicí lišta X-ToughTM je vyrobena z pevné oceli a poskytuje dlouhou životnost, hladké řezání a minimalizuje riziko sevření pily v řezu. Obě pily osazené vodicí lištou X-ToughTM nebo X-ToughTM Light a ostrým řetězem X-CUTTM dosahují působivého řezného výkonu a mají bezkonkurenční odolnost proti tupení.

 

 

 

Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.