Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Multifunkční nosič nářadí Egholm City Ranger 2260

Egholm City Ranger 2260 je venkovní užitkový stroj s úplnou řadou speciálních nástaveb, které umožňují celoroční využití. Zametání a vysávání na jaře a na podzim, sekání trávy a zastřihování živých plotů a trávníků v létě, zametání sněhu a sypání štěrkem, pískem a solí v zimě. Egholm 2260 je stroj s benzinovým motorem, nástupce stroje 2250 a dříve 2200T.

Cena na vyžádání

Popis produktu

Egholm 2260 je "silnějším" bratrem typu 2150. Je vybaven nástavbami pro úklid nečistot, zimní údržbu komunikací a údržbu zeleně. Nabízí vyšší výkon, komfortnější kabinu a obsluhu, snadnější a rychlejší výměnu nástaveb (do 30 sekund, bez nářadí)! Stroj je poháněn benzínovým motorem, který pohání hydraulická čerpadla. Celý stroj (pohon všech kol, kloubové řízení, ovládání nástaveb) je ovládán hydraulicky. Kloubové řízení umožňuje otočení stroje téměř na místě, s vnějším poloměrem otáčení 1,64 metru! Šíře stroje 1,04 metru umožňuje jeho bezproblémový pohyb po chodnících a v úzkých uličkách. Nízká hmotnost a jeho široká kola zabezpečí nepoškození trávníků, zámkových dlažeb apod.. Pro zjednodušení ovládání může být stroj vybaven tempomatem, pro efektivnější práci ventilem regulujícím otáčky přední nástavby, pro zpříjemnění práce CD přehrávačem, topením nebo klimatizací. Dle přání zákazníka může být stroj dodán s kabinou nebo bez kabiny. Kabinu lze na letní měsíce snadno demontovat. Stroj lze vybavit tažným zařízením, držákem s osvětlením pro stoj bez kabiny a výbavou pro silniční provoz. Zákazník si také může vybrat barevné provedení stroje - je možná jakákoli barva ze vzorníku RAL.

Videa

 

 

 

 

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Traktory Husqvarna 2022 - jistota
Zaměstnání pracovník prodejny (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.