Logo MIKEŠ-CZ, s.r.o.
Košík je prázdný

Multifunkční nosič nářadí Sauerburger GRIP4 - 70

Nemodernějším strojem německého výrobce Sauerburger je svahový nosič nářadí - svahová sekačka GRIP 4 s pohonem všech 4 kol a 2 říditelnými nápravami umožňující tzv. "krabí chod", někdy též označováno jako "psí chod". Samostatně a odděleně říditelná přední náprava od zadní s možností synchronizace natáčení umožňuje v jakýchkoliv extrémních svahových situacích maximální výkon nosiče, trakční sílu a především maximální bezpečnost.

Cena na vyžádání

Popis

Společnost F.X.S.Sauerburger Traktoren und Gerätebau GmbH byla založena v roce 1961, v tehdejší rodinné kovárně v německém městečku Wasenweiler nedaleko francouzských a švýcarských hranic. Firma Sauerburger se zaměřuje více než 25 let na stroje a příslušenství pro oblast zemědělství, sadařství, vinohradnictví a komunálního nasazení. Hlavním výrobním programem jsou traktorové mulčovače a rotační sekačky včetně výkyvných sekcí, převážně s uplatněním v sadařství a vinohradnictví a dále půdní nářadí, jako jsou rotavátory, rotační brány, pluhy, kypřiče, podmítací technika, drtiče vinné révy apod.

Nemodernějším strojem německého výrobce Sauerburger je svahový nosič nářadí - svahová sekačka GRIP 4 s pohonem všech 4 kol a 2 říditelnými nápravami umožňující tzv. "krabí chod", někdy též označováno jako "psí chod". Samostatně a odděleně říditelná přední náprava od zadní s možností synchronizace natáčení umožňuje v jakýchkoliv extrémních svahových situacích maximální výkon nosiče, trakční sílu a především maximální bezpečnost. Pohon nářadí prostřednictvím čelní popř. zadní vývodové hřídele a 3-bodového závěsu Kat. II. Hydrostatický pojezd umožňuje plynulou transportní rychlost až do 40 km/h, redukovaně pak 20 km/h (pracovní rychlost). V případě extrémní svahové dostupnosti nosiče je možnost dodatečné výbavy v podobě dvojmontáže hnacích kol, ocelových svahových kol, naklápění sedačky řidiče apod.). V případě extrémních terénních průjezdů je možnost dovybavení nosiče odolným celoplošným spodním krytím podvozku.

Objednávka, informace o příslušenství, další informace:

* povinný údaj - nutné vyplnit.
Zaměstnání servisní technik (BF)
Velká dárková akce 2022 (BF)

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku, měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.